NOWE OFERTY

Nowy Sączdziałka pod bud. jednorodzinne

Tymowadom jednorodzinny wolnostojący

Nowy Sączdziałka pod bud. jednorodzinne

Nowy Sączdom jednorodzinny wolnostojący

Jazowskodziałka pod bud. jednorodzinne

Nowy Sączdziałka pod bud. jednorodzinne

O nas

Działając w imieniu naszych Szanownych Klientów, zajmujemy się obrotem nieruchomościami, w swojej ofercie mamy nieruchomości z całego kraju i ciągle pracujemy nad powiększaniem tej bazy by móc jak najlepiej służyć Państwu. Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy zawsze pomagają rozwiązać wszelkie problemy związane z rynkiem nieruchomości. Dbamy o bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę transakcji naszych klientów, od tego przecież zależy nasz wizerunek. Postawiliśmy na partnerstwo, wzajemną współpracę, szacunek klientów oraz budowanie naszej marki. Stosujemy Kartę Praw Klienta. Wszystko to zapewnia naszym klientom poczucie bezpieczeństwa. Właścicielem agencji jest Stanisław Wierny, licencjonowany pośednik w obrocie nieruchomościami z wieloletnim stażem na rynku nieruchomości w zakresie pośrednictwa i doradztwa (licencja zawodowa nr 6735, uzyskana w drodze pełnej procedury ze zdanym egzaminem państwowym). Członek Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości. NASZ DOM to profesjonalny, godny zaufania partner zawsze stawiający jakość na pierwszym miejscu.Z nami dobrze sprzedasz, tanio kupisz i bezpiecznie wynajmiesz każdą nieruchomość.

Wykonujemy usługi doradztwa w obrocie nieruchomościami:

  • Prowadzimy kompleksową obsługę sprzedaży, kupna i najmu nieruchomości, przygotowujemy transakcję. Nasze usługi są profesjonalne.
  • Fachowo doradzamy.
  • Pomagamy w dokonywaniu wycen nieruchomości i sporządzaniu certyfikatów energetycznych obiektów.
  • Pomagamy w dokonywaniu podziałów geodezyjnych nieruchomości i wydzielaniu niezależnych lokali.
  • Pomagamy w kredytowaniu zakupów.
  • Pomagamy w regulacji stanów prawnych nieruchomości (postępowania spadkowe i inne).

Zawsze jesteśmy Twoim partnerem w interesach i solidnie wykonywaną pracą zyskaliśmy uznanie i zaufanie, które chcemy stale umacniać.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji we wszystkie dni robocze od godziny 9.00 do 17.00.

Możemy też umówić się w czasie i miejscu dogodnym dla Ciebie.

Zapraszamy.